Alles over Werkendam...
Afbeelding bij nieuwsitem 'Tonny de Wit 50 jaar vrijwillig voor Hartstichting '
13mei

Tonny de Wit 50 jaar vrijwillig voor Hartstichting

NIEUWENDIJK - De Hartstichting zette zaterdag, 11 mei, een aantal van haar jubilerende vrijwilligers in het zonnetje.

Er zijn in totaal acht jubilerende vrijwilligers die uit Noord-Brabant komen. Tonny de Wit-Le Sage uit Nieuwendijk is er één van, zij zet zich al 50 jaar met hart en ziel in voor de Hartstichting.

Floris Italianer, directeur Hartstichting, sprak: “Onze vrijwilligers vormen het hart van de organisatie en zijn onmisbaar bij ons werk voor een hartgezonde samenleving. Onze ambitie is om hart- en vaatziekten zo vroeg mogelijk te kunnen herkennen, opsporen én zo goed mogelijk te behandelen. Dankzij de tomeloze inzet, verantwoordelijkheid en enthousiasme van onze vrijwilligers wordt dit mede mogelijk gemaakt.”

Als dank reikte de directeur een speld, ketting of beeld uit in de vorm van een Robijnen of Gouden Hart.

In totaal zijn er dit jaar 48 jubilarissen, die zich, samen, maar liefst 1395 jaren inzetten voor de strijd tegen hart- en vaatziekten. Dat verdient terecht een welgemeend ‘chapeau’.Deel dit bericht met je vrienden!